Сходинками груп ЗДО Перлинка

/Files/images/Без имени.png

Група №1 " Сонечко" (І молодша)

/Files/images/загружено (4).jpg

Вихователі:

Стоцька Аня Вікторівна

Молодший спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Матлаш Каріна Миколаївна

Молодший спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Помічник вихователя:

Очередько Галина Михайлівна

Група №2 "Чомусики" (ІІ молодша)

/Files/images/__246.png

Вихователі:

Тітова Тетяна Миколаївна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Печончик Світлана Валентинівна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Помічник вихователя:

Бойко Любов Анатоліївна

Група № 3 "Бджілка" (старша група)

/Files/images/bdzhilka.jpg

Вихователі:

Гапонова Наталія Олегівна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Матлаш Каріна Миколаївна

Молодший спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Помічник вихователя:

Малій Вікторія Володимирівна

Група № 4 "Мишенята" (старша група)

/Files/images/__249.png

Вихователь:

Гуцалова Олена Миколаївна

Спеціаліст І категорії

Педагогічний стаж - 37 років

Асистент вихователя:

Лобок Ольга Іванівна

Молодший спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Помічник вихователя:

Шостак Зоя Іванівна

Група № 5 "Веселка" (середня група)

/Files/images/веселка.jpg

Вихователі:

Волинець Ксенія Михайлівна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 2 рік

Ромашкіна Ганна Олексіївна

Спеціаліст, звання "Вихователь-методист"

Педагогічний стаж - 23 роки

Помічник вихователя:

Божа Яна Василівна

Група № 6 "Ромашка" (старша група)

/Files/images/tablichka_romashka.jpg

Вихователі:

Ромашкіна Ганна Олексіївна

Спеціаліст, звання "Вихователь-методист"

Педагогічний стаж - 23 роки

Коломієць Альона Григорівна

Спеціаліст І категорії

Педагогічний стаж - 10 років

Помічник вихователя:

Бонюк Раїса Миколаївна

Група № 7 "Посмішка" (ІІ молодша група)

/Files/images/23-2_9.jpg

Вихователі:

Олешко Тетяна Олегівна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 2 роки

Стоцька Аня Вікторівна

Молодший спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Помічник вихователя:

Повєтьєва Катерина Йосипівна

Група № 8 "Маленька країна" (середня група)

/Files/images/мал.країна.png

Вихователь

Терещенко Олена Миколаївна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 24 роки

Асистент вихователя:

Мороз Анна Олександрівна

Молодший спеціаліст

Педагогічний стаж - 5 місяців

Помічник вихователя:

Ташлай Ірина Дмитрівна

Група № 9 "Віночок" (середня група)

/Files/images/tablichka_vinochok.jpg

Вихователі:

Білько Олена Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії

Педагогічний стаж - 13 років

Нєганова Вікторія Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Педагогічний стаж - 27 років

Помічник вихователя:

Дубровська Вікторія Володимирівна

Група № 10 "Малятко - здоров'ятко" (середня група)

/Files/images/мал.зд.png

Вихователь:

Дудар Катерина Василівна

Спеціаліст

Педагогічний стаж - 1 рік

Білько Олена Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії

Педагогічний стаж - 13 років

Помічник вихователя:

Деркач Наталія Миколаївна

Кiлькiсть переглядiв: 634

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 05 Березня 2021

Фотогалерея