ВАС ВІТАЄ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕРЛИНКА" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

/Files/images/perlunka.gif

Ми раді віртуальному спілкуванню з Вами!


Наш сайт адресовано в першу чергу тим, хто зацікавлений у всебічному розвитку своєї дитини, хто готовий поділитись досвідом та розповісти про труднощі виховання і навчання дошкільника, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими спеціалістами.

/Files/images/1september.png

На сайті Ви можете:

- дізнатись про останні новини дошкільного закладу,про життя дітей в групах;

- знайти інформацію про дитячий садок та програми розвитку, навчання та виховання, які реалізуються педагогічним колективом закладу для навчання дітей дошкільного віку, поради спеціалістів дошкільного закладу;

- відвідати фотогалерею.

Головна мета колективу : створення умов, де дитина почувається щасливою, перебуваючи в атмосфері добра,взаємодовіри і активного вивчення Світу. Саме в нас на дітей чекає домашній затишок, атмосфера любові, можливість отримати необхідні знання та компетенцій для здійснення мрій та соціалізації, мільйон яскравих вражень та безліч друзів,веселе активне дозвілля.


/Files/images/38ccf71fafe8a96ea32aa56686b8e4ff.jpg

Адже дитинство повинно бути яскравим та щасливим!

/Files/images/1216-1110310Z937.jpg

Можливо практично все, але за важливих умов: поважати інших так, як поважаєш себе, допомагати один одному, радіти успіхам інших, бути добрим, уміти співчувати.

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Дата останньої зміни 18 Листопада 2022

Фотогалерея